Diamond Velvet

DIAMOND VELVET jest welwetową tkaniną miękką i delikatną w dotyku. Jest wysoce odporna na ścieranie oraz nie mechaci się podczas użytkowania – zapewnia nieskazitelny wygląd mebla tapicerowanego przez lata. Tkanina DIAMOND VELVET posiada atest świadczący o jej trudnopalności oraz właściwości Cleanaboo, które utrudniają wchłanianie cieczy w głąb struktury mebla. Posiada również certyfikat PETPROOF zgodny z normą PN-79/P-04664 wydawany przez Instytut Włókiennictwa. Tkaniny PETPROOF mają drobny splot i gładką powierzchnię, dzięki czemu sierść nie wbija się w materiał i jest łatwa do usunięcia przy pomocy rolki do ubrań lub wilgotnej ściereczki.

Ze względu na syntetyczny skład tkaniny, nie należy narażać jej na zbyt wysokie temperatury oraz żrące środki czyszczące. Nie prać na mokro. Czyszczenie możliwe tylko przy użyciu łagodnych środków przeznaczonych do pielęgnacji tapicerki.

TEKER.PL UŻYWA PLIKÓW COOKIES W CELU ŚWIADCZENIA USŁUG NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. KORZYSTAJĄC Z SERWISU INTERNETOWEGO, WYRAŻASZ ZGODĘ NA WYKORZYSTYWANIE PLIKÓW COOKIES.